vesti24.mk

Tag : желба

ЗАБАВА

Нејзината желба ќе ве насмее до солзи: Оваа жена има 104 години и сака… (ФОТО)

admin
Сто и четиригодишна жена од Велика Британија која живее во дом за стари лица, побарала да оди во затвор, пишува локалниот „Бристол Пост“. „Имам 104...
ЗАБАВА

Младенци имаат чудна свадбена желба, а нудат 2.200 eвра на некој што ќе им помогне да ја остварат

admin
Британски младенци се скоро целосно подготвени за нивниот најважен ден, но им недостига само уште нешто- некој кој ќе им помогне да ја снимат нивната...
ЉУБОВ И СЕКС

ЖЕЛБАТА ЗА СЕКС НАГЛО ПАЃА ПОРАДИ ОВИЕ 9 НАМИРНИЦИ: Никогаш не го јадете ова пред интимниот однос

Ferad Aruc
Како што постои афродизијак – храна која го поттикнува либидото, така постојат и намирници од кои сексуалната желба нагло паѓа. Некои намирници се исклучително лоши...