Tag : жени

ЗАБАВА

Овие мажи се многу попривлечни од мускулестите за жените

admin
Сервисот за онлајн запознавање партнери Zooks направи истражување за тоа кои типови на мажи се најпривлечни, а резултатите се изненадувачки зашто мускулестите мажи испаднаа од
ЗАБАВА

Жените во Саудиска Арабија од пред два дена можат да возат, но овие 8 нешта се уште им се забранети- меѓу нив и згрозувачки работи

admin
Саудиска Арабија од 5 јуни годинава започна да издава возачки дозволи и на жените, но покрај оваа важна промена во оваа муслиманска земја, се уште
ЗАБАВА

Таа знае што сакаат мажите и тоа им го открива на жените: Имала секс со 10.000 партнери (ВИДЕО)

admin
Гвинет Монтенегро има 39 години и во животот имала секс со повеќе од 10.000 мажи. Кога имала 18 години, оваа Австралијанка била жртва на масовно
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овенот сака храбра, Близнаците зборлеста… која е идеалната жена за секој хороскопски знак?

admin
Овен Мажот Овен сака храбри, силни, способни жени. Потсвесно е во потрага по жена која ќе се постави како водач во врската и ќе преземе
Uncategorized ЉУБОВ И СЕКС

Осум машки изговори за некористење на кондом и како да одговорите на нив

admin
Колку и да е шармантен, секси и неодолив, ако партнерот одбива да стави кондом пред сексуален однос, најдобриот ваш избор е да му одолеете да
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Шест работи поради кои жените се одлучуваат за мастурбација

admin
Со или без постојан партнер, жените имаат потреба од самозадовололување, а ова се неколкуте од „плусовите“ кои ја прават жеснката мастурбација поедноставна за припадничките на
ЗАБАВА

Никогаш не би помислиле на тоа: Жените пред интервју за работа прават една работа која ќе ве изненади

admin
Англиските медиуми пишуваат дека постои една невообичаена работа која голем број жени го прават пред самото интервју за работа. Освен тоа што треба да дознаат
ЗДРАВЈЕ

Жените во светот полудеа по оваа диета на база на јагоди, пробајте ја и вие

admin
Јагодата е идеален продукт за консумирање во пролет и лето. Вкусна е и освежувачка, а води и кон тоа да ги намалите килограмите. Јагодите брзо
ЗАБАВА

Четири заблуди за врска со женет маж: Она што не го знае жената, не може да ја повреди

admin
Има милиони причини зошто женетиот маж ја изневерува неговата сопруга. Или зошто една жена сака да стане втора во љубовната равенка. И постојат десетици заблуди