vesti24.mk

Tag : жени

ЉУБОВ И СЕКС

12 причини зошто е подобро да се голтне спермата после орален с**с

Ferad Aruc
Ова е најчесто поставувано прашање од жените низ целиот свет, бидејќи е добро да не се следат слепо порно филмовите. Дали да ја голтнете спермата
ЉУБОВ И СЕКС

Што е тоа женски цервикален оргазам – за него вагината се зголемува до 18 см!?

Ferad Aruc
Точно така дури и грлото на матката има место при играта што дава ново и силно сексуално задоволство. Сите жени имаат физичка способност да стигнат
Uncategorized

Од Роналдо до Озил, најдобрите 5 фудбалери кои се гледаа со истата жена

Ferad Aruc
Ако фудбалот е лотарија, фудбалерите сигурно би биле победници со голема заработка. Чекови, куќи, луди коли и, да не зборуваме, привлечни жени, мажите во фудбалот
ЉУБОВ И СЕКС

Мирисот на маж ги тера жените да пијат повеќе алкохол

Ferad Aruc
Најново истражување покажа дека самиот мирис на маж ги тера жените да пијат повеќе алкохол. Жените кои мислеле дека учествуваат во истражување за потрошувачи поврзано