• Home
  • Жељко Јоксимовиќ

Tag : Жељко Јоксимовиќ

ЗАБАВА

(ФОТО) Сопругата на Жељко Јоксимовиќ доби уплав! И секако, тој е виновен

Ivana
Јелена Јоксимовиќ, атрактивната телевизиска водителка и сопруга на популарниот српски пејач Жељко Јоксимовиќ утринава доби уплав и тоа во живот на телевизија. Додека таа си
ЗАБАВА

Жељко Јоксимовиќ откри детали: Еве што му паѓа најтешко кога се грижи за близначките

admin
Жељко Јоксимовиќ моментално е татко кој е вработен 24 часа. одржува концерти ширум регионот, се подготвува за белградскиот и скопскиот солистички концерт и со сопругата
ЗАБАВА

Првпат во јавност по породувањето-Јована заблеска во црвен фустан

admin
Родителите на тригодишниот Коста и едномесечните близначки Срна и Ана, Жељко и Јована Јоксимовиќ решиле да си дозволат малку време за себе, па излегле навечер.