• Home
  • ЖИЗЕЛ БУНДШЕН кој е

Tag : ЖИЗЕЛ БУНДШЕН кој е

Uncategorized

Жизел Бундшен: Враќање на огнената бразилка

admin
Речиси две децении бразилската убавица Жизел Бундшен (36) жари и пали на модната сцена. И ретко која манекенка се’ уште може да и’ се приближи.