• Home
  • жозе мурињо

Tag : жозе мурињо

СПОРТ

Мурињо: Му се извинив на еден играч пред сите други соиграчи во соблекувалната

Ferad Aruc
Жозе Мурињо ја продолжи „војната“ со Антонио Конте и на прес-конференцијата по вчерашниот меч со Дерби кој се одигра на „Олд Трафорд“, но од обраќањето