vesti24.mk

Tag : ЗАБАВА

забава, каде вечер, оффнет, среќа, за се, надобрата забава можете да најдете во нашата веб страница

ЗАБАВА

Линдзи започнува реалити шоу, забавите ги претвора во бизнис

admin
Според податоците на „Еуромонитор“, Ерусалим е најбрзорастечки град во светот кога станува збор за туризмот, па така оваа година регистрирани се 4,8 милиони посетители. Меѓу...
ЗАБАВА

Осумдесет и двегодишна баба положи возачки испит од прва

admin
Според најновата листа на магазинот „Форбс“, Кендал Џенер е најплатена манекенка во светот. 23-годишната манекенка убедливо ја победи конкуренцијата со заработка од 22,5 милиони долари....
ЗАБАВА

Најбрзорастечка дестинација по бројот на туристи во 2018. година

admin
Според најновата листа на магазинот „Форбс“, Кендал Џенер е најплатена манекенка во светот. 23-годишната манекенка убедливо ја победи конкуренцијата со заработка од 22,5 милиони долари....
ЗАБАВА

Во авион пронајдено срце за трансплатација, па морал да се врати назад

admin
На трогателна церемонија во болница во Лондон 24-годишниот Дарен Истон се ожени со својата свршеница Лорен Папе. Одлуката за свадбата била донесена веднаш штом лекарот...
ЗАБАВА

Ја симна Жизел од тронот – ова е најплатената манекенка во светот

admin
Според најновата листа на магазинот „Форбс“, Кендал Џенер е најплатена манекенка во светот. 23-годишната манекенка убедливо ја победи конкуренцијата со заработка од 22,5 милиони долари....
ЗАБАВА

„Гугл“ објави која е најпребаруваната личност на годината

admin
Според најновата листа на магазинот „Форбс“, Кендал Џенер е најплатена манекенка во светот. 23-годишната манекенка убедливо ја победи конкуренцијата со заработка од 22,5 милиони долари....
ЗАБАВА

Патник морал да облече здолниште за да не го пропушти авионот

admin
Според најновата листа на магазинот „Форбс“, Кендал Џенер е најплатена манекенка во светот. 23-годишната манекенка убедливо ја победи конкуренцијата со заработка од 22,5 милиони долари....
ЗАБАВА

Студенти направиле паметен тепих

admin
Компанијата „Гугл“ објави дека прави напори да ја поправи родовата нееднаквост во преведувачките апликации откако корисниците критикуваа дека „Гугл транслејт“ е програмиран автоматски да преведува...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кендимен организираше забава со околу стотина жени: Голотија на сите страни

Ferad Aruc
Австралискиот тајкун Траверс Бејнон, познат како Кендимен оваа сабота на својот голем имот на Златното крајбрежје организираше уште една од своите озлогласени забави. Со цел...
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Островот на оргии: Во новата реклама ветуваат оргии со 60 девојки и исполнување на сите фантазии

Ferad Aruc
Објавено е новото промотивно видео кое прикажува што можат да очекуваат туристите кои ќе се одлучат да ја посетат четиридневната забава наречена “Sex Island Holiday”....