vesti24.mk

Tag : ЗАБАВА

забава, каде вечер, оффнет, среќа, за се, надобрата забава можете да најдете во нашата веб страница

Uncategorized

Плејбој зајачицата ја разбеснела нацијата со разголена фотка

admin
Плејбој зајачицата од Нов Зеланд, Џејлин Кук, се нашла на мета на критики откако позирала гола на светата планина на Маорите. 25-годишната манекенка му позирала...
Uncategorized

Овие хороскопски знаци најдолго живеат! Дали сте меѓу нив?

admin
Заљубениците во хороскоп до сега имаат направено бројни истражувања како би дознале за кои знаци е најверојатно дека ќе имаат долг и здрав живот. Според...
Uncategorized

Сара ги запали социјалните мрежи со една фотографија!

admin
Сара Војниќ Пурчар е една од најатрактивните српски одбојкарки, а игра за тимот на Единство од Ужица. Сара (21) објави фотографија во костим за капење...
Uncategorized

Жизел Бундшен: Враќање на огнената бразилка

admin
Речиси две децении бразилската убавица Жизел Бундшен (36) жари и пали на модната сцена. И ретко која манекенка се’ уште може да и’ се приближи....
Uncategorized

ДЕМОФЕСТ 2017“ СО БОГАТА ПРОГРАМА И ЅВЕЗДИ

admin
На десеттото, јубилејно издание на „Демофест“, најголемиот регионален фестивал на демобендови во регионов, покрај демобендовите, најавени се и настапи на големи светски имиња. Годинешното издание...
Uncategorized

Ѓоковиќ го објавија полот на бебето

admin
Српските медиуми пренесуваат дека Новак и Јелена Ѓоковиќ неодамна го дознале полот на бебето кое треба да се роди во август. Според пишувањата на магазинот...
Uncategorized

Она што Драгана Мирковиќ ќе го направи другите може да сонуваат

admin
Драгана Мриковиќ одамна ја реновираше својата куќа и ја преуреди за сите да уживаат, меѓутоа повторно сака да го реновира просторот во кој живее. Таа...
Uncategorized

ВИДЕО: Кога манекенките паѓаат на модна писта…

admin
еудобните високи потпетици честопати се главни виновници за незгодите на манекенките на модните писти. Во нова компилација, прикажани се болни паѓања на манекенки, кои покрај...