vesti24.mk

Tag : заболекар

ЗАБАВА

Отиде на рутински преглед кај стоматолог и ја дозна страшната вистина: Малото девојче водеше тешка борба за живот (ФОТО)

admin
Малата Хантер Роуз Џоунс (5) не би имала среќа да се избори со ракот доколку родителите не ја однеле на рутинска контрола кај стоматолог пред