• Home
  • загинато лице

Tag : загинато лице

ЦРНА ХРОНИКА

Еден загинат, тројца тешко повредени во 40 сообраќајки во Скопје

Ferad Aruc
Едно лице загинало во една од вкупно 40 сообраќајки регистрирани за продолжениот празничен викенд на подрачјето на СВР Скопје. Во две сообраќајки биле потешко повредени