Tag : задник

Uncategorized ЗАБАВА

(ВИДЕО) Емили Ратајковски ги провоцираше фановите со нејзинот задник, какво ќе реагира нејзинот сопруг кога ќе го види ова?

admin
Познатата манекенка и една од најсексапилните жени во светот Емили Ратајковски повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи. За време на прославата на нејзиниот
ЗАБАВА

Цела Бугарија е збунета: Пејачката Николета објави фотографија со гол задник

admin
Пејачката Николета Лозанова ја збуни бугарската јавност со тоа што објави фотографија на која целосно и се гледа задникот. Фотографијата е од одморот на Кипар,
ЗАБАВА

(ФОТО)Кога имплантите во задникот ќе станат зависност

Ferad Aruc
Откако ја призна романсата со 18-годишен рапер, Блек Чајна се појави на плажа на Малибу во мрежести бикини. 29-годишната ријалити ѕвезда изгледа како да е
ЗАБАВА

Јелена Карлеуша ја покажа „заднината“ во танга-бикини (ФОТО)

admin
Изгледа дека на пејачката Јелена Карлеуша и’ здодеаја „злобните“ коментари дека се здебелила и дека веќе не згледа онака како што изгледаше со години, важејќи
ЗДРАВЈЕ

Истражување: Зошто е добро да имате голем задник?

admin
Научниците од Универзитет во Оксфорд откриле дека жените кои имаат и може да се пофалат со поголеми задник не само што се неверојатно интелигентни туку
Uncategorized

30 дена, 10 минути, една вежба и добивате совршен задник !(видео)

admin
Многу девојки се уверија во моќта на вежбата наречена „squat“. Оваа одлична вежба за задникот ги затегнува и колковите, а влијае и на грбот и долниот