vesti24.mk

Tag : закани

ЗАБАВА

Жена добивала заканувачки писма: Кога полицијата дознала кој ги испраќа, сите се шокирале

admin
За да му се одмазди на поранешниот партнер, 69-годишна жена од Хрватска на својата адреса си праќала заканувачки писма и пријавила во полиција дека се
МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Таравари: Ден пред гласањето на Советот во Гостивар, Спасовски беше во градот и се закануваше на советниците

Ferad Aruc
Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, еден ден пред да се гласа Советот на општината, бил во градот и им се заканувал и уценувал дел
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Скопјанец уценувал девојка со компромитирачки фотографии!

admin
СВР Скопје поднесе кривична пријава против В.Г.(32) од Скопје, поради постоење основи на сомневање дека сторил кривично дело “уцена”. Во март 2016 година пријавениот се