vesti24.mk

Tag : замислено пријателче

ЗАБАВА

Вашето дете има замислено пријателче? Не грижете се!

admin
Родителите често се загрижени кога ќе забележат дека детето долго разговара и си игра со замислено пријателче. Во минатото за тие деца се сметало дека...