vesti24.mk

Tag : запросување

ЗАБАВА

Невестата се подготвуваше да го фрли бидермаерот, но одеднаш се сврте и направи нешто неочекувано (ВИДЕО)

admin
Невестата се подготвуваше да го фрли бидермаерот, но на изненадување на оние кои го чекаа фрлањето, таа одеднаш се сврте и направи нешто неочекувано. За
ЗАБАВА

Млад богаташ подготви спектакуларно запросување со Ламборџини: Кога го слушна одговорот, направи невиден хаос (ВИДЕО)

admin
Еден млад новопечен богаташ од Кина се одлучил јавно да ја запроси својата девојка, но тоа му се одбило од глава бидејќи таа пред сите
ЗАБАВА

Со факли, навивачка песна и прстен: Спектакуларно запросување во Охрид (ВИДЕО)

admin
Член на навивачката група Рибари со факли и песна од другарите од трибина, ја запроси својата девојка во охридската чаршија по мечот на ракометарите на
ЗАБАВА

ВИДЕО: Падна првото запросување во скопската Зоолошка градина

admin
На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје денеска беше објавено виде од запросување во дворот на истата. -Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана
ЗАБАВА

Момчето ја запроси, па таа сакаше веднаш да се пофали: Во оваа фотографија нешто е чудно и смешно, дознајте зошто

admin
Оваа фотографија стана голем хит на интернет. Која е причината за тоа? Џена, која се нашла во вистинскиот момент, на вистинското место и ѝ ја
ЗАБАВА

КАКОВ СРАМ: Ја запроси девојката со Ламборџини, фалејќи се колку е богат, кога му кажа “НЕ“, направи хаос (ВИДЕО)

admin
Еден млад новопечен богаташ од Кина се одлучил јавно да ја запроси својата девојка, но тоа му се одбило од глава бидејќи таа пред сите
ЗАБАВА

Исценирал дека загинал поради својата девојка: Потоа и приреди уште поголеми изненадување (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи кружи снимка од момче на една девојка од Филипините кој се претворал дека згинал во несреќа за само неколку моменти подоцна да
ЗАБАВА

Таа му кажа „ДА“, но многу девојки би го прогласиле за мртов: Најсуровото запросување кое го имате видено (ВИДЕО)

admin
Еден маж ја лажираше својата смрт на мотор во сообраќајна несреќа, а потоа “се врати во живот” за да ја запроси својата вознемирена девојка. Снимката
ЗАБАВА

УРНЕБЕСНО ЗАПРОСУВАЊЕ: Клекна пред девојката, а потоа детенце влета во кадар и направи нешто пресмешно (ВИДЕО)

admin
Едно запросување стана вистински хит на интернет. Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Најсмешно запросување: Ја побара за жена додека синот мочкаше позади нив

admin
Романтичното запросување премина во смешка.Додека маж од Беј Сити, Мичиген клекна на колена да ја запроси девојката, нивниот вонбрачен син се мочкаше позади нив. Ситуацијата
ЖИВОТ

Случка која го насмеа интернетот: Клекнал пред девојката да ја запроси, а потоа се случило?

Ferad Aruc
Кога еден пар ќе се одлучи да има заедничка иднина, важно е и нивните семејства да се сложат со тоа. Но, што доколку таткото на
ЗАБАВА

Неговите врски и бракови се многу кратки, но сега ја запроси 16 години помладата девојка

Ferad Aruc
Еден од најголемите холивудски фраери и заводници на сцената на Холивуд е британецот Идрис Елба. 45 годишниот Елба неодамна ја запроси својата 16 годишна помлада