vesti24.mk

Tag : Златно славејче

ЗАБАВА

Како изгледаше Калиопи кога пееше на „Златно славејче“

admin
Поп-пејачката Калиопи на својот Инстаграм-профил објави црно-бела фотографија и ги праша своите следбеници: „Кое е ова девојче“? Фотографијата е направена во далечната 1976 година и...