vesti24.mk

Tag : зоолошка градина

ЗАБАВА

ВИДЕО: Падна првото запросување во скопската Зоолошка градина

admin
На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје денеска беше објавено виде од запросување во дворот на истата. -Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана