vesti24.mk

Tag : Иван Црњац

БАЛКАН ВЕСТИ

Голема акција за апсење во Хрватска поради аферата „Агрокор“

admin
Уапсени се четворица од поранешните клучни раководители на концернот „Агрокор“ во Хрватска, во акцијата што почна рано утрово, а во чии рамки е претресена и...