vesti24.mk

Tag : ив мавракис

ЗАБАВА

Говор кој ја шокираше јавноста: По освоениот Златен глобус, им се заблагодари на сопругата и љубовницата

Ferad Aruc
Еван Мекгрегор вчеравечер доби Златен глобус за најдобар актер, за улогата во серијата “Fargo”, а за неговиот победнички говор зборува целиот интернет. Имено, познатиот актер...