vesti24.mk

Tag : играчка

ЗАБАВА

Мајката пред нервен слом: Од нејзината картичка детето потрошило 8.500 евра за една играчка

admin
Едно седумгодишно дете од Сиднеј со кредитната картичка на неговата мајка, купило минијатурна играчка од сајтот „eBay” за 8.500 евра. -Огромната количина на пари детето
ЗАБАВА

Родители внимавајте, секое дете ја носи во џеб: Оваа популарна играчка чини 50 денари, а е полна со штетни хемикалии

admin
Според последните истражувања слајмот најпопуларната играчка помеѓу младите содржи големо количество од хемикалијата бор. Тестовите кои беа спроведени покажуваат дека во овие „лигавци“ има 4
ЗАБАВА

ВНИМАВАЈТЕ: Најпопуларната играчка која ја имаат сите е полна со штетни хемикалии!

admin
Според последните истражувања слајмот најпопуларната играчка помеѓу младите содржи големо количество од хемикалијата бор. Тестовите кои беа спроведени во Велика Британија покажуваат дека во овие
ЗАБАВА

Израел со песната “Играчка” е победник на Евровизија 2018

admin
Нета со песната „Играчка“ е годинешниот победник на изборот за песна Евровизија 2018, што се одржа во Лисабон, Португалија. Според жирито, најмногу гласови освои Австрија,