vesti24.mk

Tag : изгубено куче

ЗАБАВА

Изминал 60 километри сам, за да се врати дома – Приказната за ова изгубено куче ќе ве остави со солзи во очите (ФОТО)

admin
Сопственик на куче го заборавил своето милениче на бензинската пумпа, но по 26 дена и минати 60 километри далеку од домот, тоа се вратило во...