vesti24.mk

Tag : индиец

ЗАБАВА

Починат Индиец однесен в банка за последен пат

admin
Во индиската сојузна држава Бихар, еден земјоделец мораше да се појави в банка дури и по својата смрт, соопшти локалната полиција. Имено, соседите морале да...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Индиец стана хит поради златната маска од 26.000 куни

admin
Индиец си купил златна маска за 26.000 куни, а неговите фотографии станаа вирални на социјалните мрежи. Златната маска тежи 60 грама и било потребно осум...