vesti24.mk

Tag : индиски маркет

ЗАБАВА

„ПЕТА“ реагираше: Нема да ви се верува што се продава на индиски маркет! (ФОТО)

admin
Излегоа снимки од „испржени раце на мајмуни“ како и месо од ежови и кучиња кои се продаваат во Индија, како и слики од кучиња врзани...