vesti24.mk

Tag : исповед

ЖИВОТ

Маж раскажал зашто оставил сопругата и децата поради 10 години помлада жена

Ferad Aruc
Маж кој навидум има совршен живот: сопствена куќа, семејство и одлична работа одлучил сето тоа да го замени за 10 години помлада жена. Своите причини...
ВЕСТИ ЖИВОТ МАКЕДОНИЈА СВЕТ

Исповед: Нашинец од Германија му одговори на братот од Швајцарија

Ferad Aruc
Откако Македонецот од Швајцарија Н. Поповски испрати писмо со критика до Македонците дека спијат по кафеани, кафулиња и ресторани, а истовремено се жалат дека немаат...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Исповед на елитна ескорт дама

admin
“Лесно возбудливо кученце”, “Лојално млитаво детиште”, “Ултимативна сродна душа”, “Освојувач”, се само некои од категориите во кои Гвинет Монтенегро ги вбројувала мажите, која уште од...
ЗАБАВА

Свекорот ми има германска пензија, морав да се согласам: Останала вдовица, па го шокирала целото семејство

admin
Една вдовица ја раскажа својата интимна исповед и со сите ја подели на интернет. Имено, таа се омажила за својот свекор, таткото на нејзиниот покоен...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

“Секој ден со сопругот имав секс 10 пати на ден, еден ден го одбив, а потоа…”

Ferad Aruc
После еден инцидент, жената почнала да се сомнева дека нејзиниот сопруг е зависен од секс и дека има проблем. Имено, таа и сопругот имале секс...
ЗАБАВА

Потроши 20 илјади долари на проститутки и кокаин, но нема да го оставам: Исповедта на оваа жена на никој не му е јасна

admin
На еден портал се појави шокантна исповед на жена од Австралија чиј маж е прељубник и зависник од кокаин. Сепак таа нема да го остави....
ЗАБАВА

Елитната проститутка Аманда Голф открива: Сите мажи истото ги пали

admin
Поранешна елитна проститутка која со занаетот се занимавала цели шест години открива што ги пали мажите мајмногу. Најславната австралиска елитка ескорт дама Аманда Голф, попозната...
СВЕТ

Го повикале во пошта да подигне пари: Мислел дека е шега, а потоа ја дознал вистината!

Ferad Aruc
Пред неколку дена ме повикаа од пошта бидејќи некој ми испратил пари. Мислев дека е некоја грешка, бидејќи немам никој кој би ми испратил пари,...
ЖИВОТ

Скопјанка која замина на работа во Германија – првиот шок го доживеала уште во супермаркет

Ferad Aruc
Ирена е од Скопје. Во потрага за подобар живот, таа се решила да замине во Германија.Иако претходно никогаш немала отидено таму, ниту пак знаела што...
ЖИВОТ

Вистинска приказна од еден таксист во Скопје: Немав појма дека жена може толку да сака…

Ferad Aruc
– До каде? – До Сити мол – Ти не си тој писателот, Драган Таневски? – Да, јас сум… – пријатно ме изненади таксистот. Немаше повеќе...
ЖИВОТ

Искуство на Македонки кои работат како стјуардеси – колку е побела кожата, толку е поголема платата

Ferad Aruc
Во последните неколку години, растечки тренд е се повеќе Македонки, а и Македонци да одат на работа како стјуардеси. Тоа за многу од нив е...
ЗАБАВА

Исповед: Не можам да запрам, имам секс со другарите на мојот маж

Ferad Aruc
Госпоѓа (40) побарала помош од колумнистка Dear Deidre, бидејќи нешто чудно ѝ се случува. Таа не може да престане да го мами својот сопруг. Тоа...