vesti24.mk

Tag : Камера

ЗАБАВА

Гугл камерата ги снимила голи додека имале секс среде улица- овој пар стана ХИТ на интернет (ФОТО)

admin
Двајца млади љубовници од Тајван не се ни надевале дека ќе станат интернет сензација и тоа после обидот да водат љубов на улица. Камерата на...
ЗАБАВА

Татко поставил камера во детската соба – кога видел што прави мајката со бебето занемел

admin
Да се заспие бебе умее да биде навистина комплицирана мисија. Додека го држите во раце бебето се смирува, затвора очи, вие мислите дека спие, но...
ЗАБАВА

Камерата ја фати како спие на работа – момент потоа го насмеа цел свет

admin
Откако една жена е фатена како спие на работа го насмеа светот бидејќи на неа и се случи несекојдневна ситуација. Според видеото оваа жена била...