vesti24.mk

Tag : Камп Ноу

Uncategorized

Искршен автомобилот на Кутињо поради флертот со Барселона!

admin
Веста дека Филипо Кутињо би можело да го напушти Ливерпул и да ја засили Барселона не им се допаднала на навивачите на „црвените“. Нивниот бес...
Uncategorized

Заминуваат тројца фудбалери од Барселона, а пристигнуваат…

admin
Медиумите веќе на големо нагаѓаат како ќе изгледа новиот тим следната сезона. Жереми Матије и Арда Туран сигурно заминуваат, а најновата информација е дека и...