vesti24.mk

Tag : Кание Вест

ЗАБАВА

Старлетата повторно во центар на внимание, предлабокиот шлиц откри многу интимни делови

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан Вест последните неколку денови престојува во Мајами и е во очигледно многу летно расположение. Речиси секој ден се појавува во неон облека
СВЕТ

Кание Вест со нов скандал: Ропството е право на избор!

Ivana
Познатиот рапер, Кание Вест повторно предизвика бура во светската јавност со неговото последно интервју дадено за таблоидот ТМЗ. Разговорот беше по повод неговиот нов музички