vesti24.mk

Tag : Каније Вест

Uncategorized МОДА

Нема како неа, Ким Кардашијан повторно со бесмислена модна комбинација

admin
Од Ким Кардашијан веќе се навикнавме да гледаме буквално сè, почнувајќи од нејзините чудни модни комбинации, но овој пат повторно се надмина себе. Папараците ја...
ЗАБАВА

Ким и Каније станаа родители по трет пат, сурогат мајката роди здраво женско бебе

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и Каније Вест по трет пат станаа родители. Сурогат мајката која парот ја држеше во тајност во текот на целата бременост и процес...