vesti24.mk

Tag : Канје Вест

ЖИВОТ ЗАБАВА

Белата куќа е згрозена од видеото во кое “голата Меланија” танцува пред раперот

Ferad Aruc
Раперот Tи-Ај го навреди Канје Вест и првата американска дама Меланија Трамп во видеоспотот во која жена налик неа изведува стриптиз во Овалната соба во
ЗАБАВА

Ким Кардашијан ја сними седмата насловна страна за “Vogue”, а претходно ѝ рекле дека никогаш нема да позира за престижниот магазин

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан има цела армија фанови, но исто толку луѓе кои не ја поддржуваат нејзината работа, лик и дело. Па одлуката на уредничката Ана
ЗАБАВА

Обожавателите се убедени: Кајли Џенер е сурогат мајката на Ким и Канје?

Ferad Aruc
Помеѓу обожавателите се појави нова теорија за бременоста на најмладата сестра на кланот Кардашијан-Џенер. 37-годишната старлета Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест станаа среќни родители
МОДА

Канје ѝ забрани на Ким да носи еден детаљ без кој не можат многу жени на светот

Ferad Aruc
Не е тајна дека Канје Вест обожува да управува со својата сопруга, барем кога е во прашање модата. Откако се заедно, раперот одредува што ќе