vesti24.mk

Tag : Кан

Uncategorized ЗАБАВА

Познатата блогерка од Грција топлес позира од тераса и ги поздрави папараците на Кан

admin
Познатата гркињка Еванџели Смирниотаки очигледно одлучи добро да се опушти за време на својот престој во Кан, па на папраците им приреди одлично шоу од...
ЖИВОТ МОДА

Познатата манекенка се појавила во потполно проѕирен фустан без градник на фестивалот во Кан

admin
Познатата манекенка Кендал Џенер се појавила на црвениот тепих на 71-от Меѓународен филмски фестивал во Кан, а нејзиниот изглед ги изненадил сите. Наместо гламур, убавицата...
Uncategorized

Викторија е секси “кукла на дување”, која има потрошено 34.000 евра за пластични операции

Ferad Aruc
30 годишниот модел од Кан, Франција има потрошено околу 34.000 ерва за да се трансформира во кукла на дување. Викторија Вајлд ги “средила” усните и...