vesti24.mk

Tag : Кардашијан

ЗАБАВА

Таа е мајка на три деца, а изгледа невер0јатно: Кога ќе ја видете во оваа се**и поза, ќе останете без зборови

Ferad Aruc
Таа е дел од можеби најпознатата фамилија во светот и постојано ги полни насловните на познатите таблоиди ширум светот. Кортни Кардашијан ги почасти своите фанови...
ЖИВОТ

Oд продавачка до милионерка: Како мама Крис ја создаде династијата Кардашијан (фото)

Ferad Aruc
Некогаш работела во дуќан и била стјуардеса, а денес е мега менаџерка, која од своите деца направи милионери. За почетоците на Крис Џенер проговори нејзиниот...