vesti24.mk

Tag : касиерка

ЗАБАВА

Самохрана мајка послужила богата старица, а потоа следуваше изненадување поради кое искрено се расплака (ВИДЕО)

admin
Радио станицата KDEC FM 100.5 неочекувано се појавила во Мек Доналдс во Америка каде што ги интервјуирале вработените. Радио водителот исто така прашал една од...
ЗАБАВА

Во маркет влезе со бебе: Касиерката забележа нешто чудно, а момент подоцна се случи вистински хорор (ВИДЕО)

admin
Мајчинскиот инстикт е многу моќен. Присутен е во секој момент кога мајката ќе почувствува дека детето е во опасност, без разлика дали е нејзино или...