vesti24.mk

Tag : катја

ЗАБАВА

Нејзината мајка и ја одгризала усната затоа што плачела: Почина девојчето чиј случај ја расплака цела Русија

admin
Деветгодишната Катја Спесивцева од Русија почина поради неочекуван застој на работата на срцето. Малата Катја на руската јавност и стана позната откако преживеала трагична тортура