vesti24.mk

Tag : кафе дружба

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Мицкоски на кафе дружба со граѓаните од Куманово (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Куманово, каде оствари средба со голем број луѓе. Тој посетата на Куманово ја искористи за...