vesti24.mk

Tag : Кендимен

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кендимен организираше забава со околу стотина жени: Голотија на сите страни

Ferad Aruc
Австралискиот тајкун Траверс Бејнон, познат како Кендимен оваа сабота на својот голем имот на Златното крајбрежје организираше уште една од своите озлогласени забави. Со цел...
ЗАБАВА

Инстаграм профилот на австралискиот Хју Хефнер беше суспендиран поради несоодветна содржина

Ferad Aruc
Познатиот Инстаграм профил “Candy Shop Mansion” е суспендиран поради несоодветна содржина. Профилот има околу 800.000 илјадници следбеници со околу 1.100 објави кои дел од нив...
ЗАБАВА

Автомобилска колекција: Што вози најконтроверзниот австралиски тајкун (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Многумина честопати се прашуваат зошто богатите и познатите личности купуваат скапоцени автомобили, а потоа постојано ги држат во своите гаражи. Судејќи по сè, со големиот...