vesti24.mk

Tag : Кејт Аптон

Uncategorized

Кејт Аптон позираше топлес на карпа, но голем бран ја “фрли” манекенката во вода

Ferad Aruc
Деновиве Кејт Аптон престојува на островот Аруба каде снимаше фотосесија за мгазинот Спортс Илустрејтед, но за време на фотографирањето, каде позира топлес имаше мала незгода....
ЗАБАВА

Смешната страна на сексапилот: Позираше топлес, па доживеа незгода – Фото

admin
25-годишната манекенка Кејт Аптон позираше за славното списание Sports Illustrated. Фотосесијата се правеше на карпестите плажи во Аруби, а манекенката сето време позираше облечена во...
Uncategorized

Неговите модели ги носат Ким Кардашијан, Бијонси и Кендал Џенер – Македонскиот дизајнер Тони Матичевски го освојува светскиот пазар!

admin
Тони Матичевски е еден од најпознатите модни дизајнери со македонско потекло. Во 1999 година го создава својот бренд „Матичевски“ и успева да влезе во кремот...