vesti24.mk

Tag : Киев

Uncategorized ЗАБАВА

Пред почетокот на финалето на Лигата на шампионите, во Киев врие навивачи на Ливерпул, кои се познати тепачи (Гледајте видеото до крај!)

admin
Пијаниот украински тепач му се нагледа на навивачот на Ливерпул во центарот на Киев. [embedded content] Loading…
ЗАБАВА

Згодна гола Украинка секое утро прави необичен ритуал и мами воздишки кај мажите

Ferad Aruc
Чешкиот фотограф Давид Тенсински го посети украинскиот град Киев и од локалното население секојдневно слушал необични приказни како една млада дама во последните 9 години