vesti24.mk

Tag : Кик Кенеди

СВЕТ

Трошел 7 милиони долари месечно: Биткоин-милијардерот се предозирал во соба

Ferad Aruc
Семејството и пријателите се собрале во саботата на Флорида на погребот на милијардерот Метју Мелон. Тој бил пронајден мртов на 16. април во хотелска соба...