vesti24.mk

Tag : Ким Кардашиан

ЗАБАВА

Ким го соблекла градникот па добила неморална понуда: “Давам сè”

Ferad Aruc
На кого Ким му е сè уште интересна? На кого оваа дебела жена може да му биде згодна? Во мојата зграда има поубави девојки од...
ЗАБАВА

Светските ѕвезди “полудеа” на нов тренд за стаклена коса: Нов тренд кој ќе го обожува секоја девојка!

Ferad Aruc
Прво имавме тренд “стаклена кожа”, кој дојде од Кореја и означува многу мазна и ултра сјајна кожа. Новиот тренд, кој зема силен замав е сепак...
Uncategorized

Со своите облини го стопира сообраќајот, таа е африканската Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Африканската Ким Кардашијан е Еудокси Јао која има 95 килограми, но она по што е најмногу препознатлива се нејзините облини. Таа тврди дека е сосема...
ЗАБАВА

Се сменија улогите: Сега Парис Хилтон е копија на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Ким Кардашијан пред да стане светски позната, работеше како личен асистент за Парис Хилтон, но години подоцна улогите се сменија. Денес Ким ужива поголема популарност...
ЗАБАВА

Ким во провокативна фотосесија со голи гради на мегдан

Ferad Aruc
Ким Кардашијан е позната по нејзиното драматично појавување и истакнување на своите атрибути. Овој пат на фотосесијата која ја направи во Малибу, таа дојде облечена...