vesti24.mk

Tag : Ким Кардашијан Вест

ЖИВОТ

Ретроспектива: Старлетата не личи на себе

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан Вест (38), во последните 20 години доживеала драстична промена на изгледот. Едни тврдат дека Ким којзнае колкупати досега била...
ЗАБАВА

Старлетата повторно во центар на внимание, предлабокиот шлиц откри многу интимни делови

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан Вест последните неколку денови престојува во Мајами и е во очигледно многу летно расположение. Речиси секој ден се појавува во неон облека...
Uncategorized МОДА

Нема како неа, Ким Кардашијан повторно со бесмислена модна комбинација

admin
Од Ким Кардашијан веќе се навикнавме да гледаме буквално сè, почнувајќи од нејзините чудни модни комбинации, но овој пат повторно се надмина себе. Папараците ја...
ЗАБАВА

Ким Кардашијан изгледаше повеќе од добро во жолто, но и таа го применува тајниот трик!

Ferad Aruc
На претставување на новиот број на магазинот “Business of Fashion”, Ким Кардашијан се појави во навистина провокативна, екстравагантна тоалета во впечатлива жолта боја. Воедно, Ким...
ЗАБАВА

Ким Кардашијан ја сними седмата насловна страна за “Vogue”, а претходно ѝ рекле дека никогаш нема да позира за престижниот магазин

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан има цела армија фанови, но исто толку луѓе кои не ја поддржуваат нејзината работа, лик и дело. Па одлуката на уредничката Ана...
Uncategorized

“Имаш три деца и очигледно сакаш да ги научиш како да станат порно ѕвезди!” Мајките лути на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Со последната фотографија Ким Кардашијан и тоа како ги налути своите фанови, а помеѓу најгласните биле мајките кои ја искритикувале Ким поради оваа постапка. Светската...