vesti24.mk

Tag : Ким Кардашијан

ЗАБАВА

Ким Кардашијан откри шокантни детали за домашното секс-видео

admin
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) го шокираше светот кога во последната епизода на шоуто „Во чекор со Кардашијан“, откри дека била под дејство на опијати...
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Парада на Кардашијанките, прошетале како ангелите на Викторија Сикрет

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и нејзините славни сестри, оваа година за Ноќта на вештерките се маскирале во ангелите на Викторија Сикрет. Ким на себе носела огромни крилја...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кардашијан потполно гола позираше за секс магазинот Richardson

Ferad Aruc
Ким Кардашијан осамна потполно гола на насловната страница на магазинот Richardson, кој е всушност магазин со сексуална содржина. Фотографиите ги сними познатиот фотограф Стивен Клајн,...
ЗАБАВА

“Мамо, зошто си толку позната?”: Ја прашла ќерката на Кардашијан

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, го живее животот со полна пареа, но малкумина успеаја да заборават како всушност таа се прослави. Ким во една...
ЗАБАВА

Ким Кардашијан се пофали со тенкиот струк во тесни хеланки и минијатурен топ

Ferad Aruc
Ким Кардашијан гостувала во емисијата на Џими Кимел за која одлучила да облече црн аутфит. Таа во последните неколку дена често носи вакви дневни комбинации,...
Uncategorized ЗАБАВА

Погледнете како изгледала најпозанатата старлета на светот Ким Кардашиан на 17 години (ФОТО)

admin
Најпознатата старлета во светот Ким Кардашиан (37) денес е симбол на сексипил, а некогаш била симпатично девојче на кое, како што многу луѓе велат, не...
ЗАБАВА

Старлетата проговори: “Ова е навистина тешка ситуација”

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан конечно проговори за скандалот поврзан со нејзината сестра Клои Кардашијан. Таа кажала дека семејството Кардашијан многу тешко може да...
ЗАБАВА

(ФОТО+18) ЌЕ ГО УРИВА ИНТЕРНЕТОТ ПО ВТОРПАТ: Ким Кардашијан повторно се соблече

Ivana
Најпознатата старлета во светот, Ким Кардашијан повторно се соблече гола и овојпат повторно и успеа да го сруши интернетот. Кардашијан се разголи за ппотребите на...
ЗАБАВА

Таа пораснала со кланот Кардашијан, пред 11 месеци стана мајка и изгледа одлично

Ferad Aruc
Модната дизајнерка Ники Лунд своето детство го помина со сестрите Кардашијан, па така ги наследи и нивните облини. Пред само 11 месеци таа стана мајка,...
Uncategorized

“Имаш три деца и очигледно сакаш да ги научиш како да станат порно ѕвезди!” Мајките лути на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Со последната фотографија Ким Кардашијан и тоа како ги налути своите фанови, а помеѓу најгласните биле мајките кои ја искритикувале Ким поради оваа постапка. Светската...
ЗАБАВА

Голи гради, тенок струк и танга гаќички: Ким Кардашијан со нова доза голотија (фото)

Ferad Aruc
Ким Кардашијан направи серија фотки во кои позира во провокативно издание со бунда под која има само танга гаќички. View this post on Instagram A...
ЗАБАВА

Голата Ким Кардашијан повторно го сруши интернетот: Оваа нејзина фотографија имала повеќе од 500.000 лајкови за само 15 минути

Ferad Aruc
Американската старлета повторно се разголела на популарната социјална мрежа. Ким Кардашијан повторно се соблекла гола. Американската старлета на своите профили на социјалните мрежи објавила фотографија...