vesti24.mk

Tag : кк работнички скопје

Uncategorized

МЗТ Скопје убедлив во Куманово кој сепак успеа да се пласира во плеј-офот

admin
МЗТ Скопје со убедливи 80-61 го совлада Куманово во последното коло од лигашкиот дел, услуга на Кумановчани им направи Карпош Соколи кој славеше над Кожув.