vesti24.mk

Tag : кливленд кавалиерс

Uncategorized

Леброн Џејмс најдобриот стрелец во историјата на НБА

admin
Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА) лига стана најдобар стрелец во историјата на НБА Плеј-офс. Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА)