vesti24.mk

Tag : Клиниката за Токсикологија

МАКЕДОНИЈА

Голем пожар во Скопје, изгореа две куќи- едно лице заврши во болница

admin
Три куќи биле зафатени од пожар, од кои две изгореа вчера вечерта на улицата „Вера Радисављевиќ“. Од полицијата информираат дека пожарот избувнал во куќата на