vesti24.mk

Tag : Клиника

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Таравари му ги удри клоците на директорот на Онкологија кој учествуваше во толпата на 27 во Собрание

admin
Милан Ристески е симнат од функцијата директор на Клиниката за онкологија. Ристески, првиот директор на клиника разрешен од новиот министер, Арбен Таравари, беше дел од