vesti24.mk

Tag : Клои Кардашијан

ЗАБАВА

Светските ѕвезди “полудеа” на нов тренд за стаклена коса: Нов тренд кој ќе го обожува секоја девојка!

Ferad Aruc
Прво имавме тренд “стаклена кожа”, кој дојде од Кореја и означува многу мазна и ултра сјајна кожа. Новиот тренд, кој зема силен замав е сепак...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Клои Кардашијан јавно проговори за врската со Тристан Томпсон

Ferad Aruc
Никој не очекуваше дека за оваа чувствителна тема ќе се зборува на социјалните мрежи. Долго време чекавме старлетата да се изјасни за својата врска со...
ЗАБАВА

Старлетата проговори: “Ова е навистина тешка ситуација”

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан конечно проговори за скандалот поврзан со нејзината сестра Клои Кардашијан. Таа кажала дека семејството Кардашијан многу тешко може да...
Uncategorized

Клои Кардашијан ја покажала фантастичната фигура, а жените полудеа по нејзиниот костим за капење

admin
Русокосата старлета неодамна снимила кампања за Protein World, а на промотивните фотографии носела секси, едноделен жолт костим за капење кој го украл целото внимание. И...