vesti24.mk

Tag : книга

ЗАБАВА

Цели 53 години заборавал да ја врати книгата во библиотека: Сега го чека огромна казна, но ќе бидат задоволни и со ова

admin
Маж од Ирска пред точно 19.433 дена изнајмил книга од локалната библиотека и истата ја вратил дури вчера, со задоцнување од 53 години. Од локалната
ЗАБАВА

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова
ЗАБАВА

Кога оваа Белграѓанка се вози со јавен превоз, сите патници бегаат, а кога ќе видите што држи во раце ќе сфатите и зошто

admin
Јавниот превоз е идеално време за конечно да се фатите за книга која подоцна нема да ја прочитате поради секојдневните обврски. Меѓутоа, треба да се