vesti24.mk

Tag : коала

ЗАБАВА

Се шокирал: Оставил вклучена клима во автомобилот, а кога се вратил го дочека необичен гостин (ВИДЕО)

admin
Враќајки се од обиколка на виноград, австралискиот винар Тим Витроу во својот автомобил затекнал коала како се лади покрај клима уредот. Винарот Витроу пред обиколката