vesti24.mk

Tag : кобен ноќ

СПОРТ

Што правел Астори поред кобната ноќ: Ги остави копачките во мојата соба, ми рече дека ќе ги земе следното утро

Ferad Aruc
Целиот свет беше шокиран по смртта на капитенот на Фиорентина, Давиде Астори. Многумина од неговите поранешни соиграчи и противници се простија на емотивен начин од