vesti24.mk

Tag : Коби Персин

СВЕТ

Милионер глумел бездомник за да ја тестира реакцијата на келнерот во ресторан, била поразителна!

Ferad Aruc
Милионерот се облекол како бездомник за да ја снима реакцијата на персоналот во еден ресторан, а таа била поразителна. ЈуТјуб ѕвездата, 23-годишниот Коби Персин од...