vesti24.mk

Tag : коза

ЗАБАВА

Сакаше да направи “селфи“ со коза, но животното жестоко покажа дека не му се допаѓа идејата (ВИДЕО)

admin
Оваа девојка сакаше да направи добро “селфи“, но направи погрешен избор за тоа со кого сака да се фотографира. Имено, таман мислеше дека козата е...
ЗАБАВА

Коза изеде 20.000 евра во Србија: Оваа вест е за во две рубрики- занимливости и црна хроника

admin
Следната вест без проблем би можела да најде во рубриката “верувале или не“. Имено, како што пишува српскиот портал „arandjelovacinfo.rs“ во домаќинството на семејството Симиќ,...
ЗАБАВА

Камерите фатија доста необична кражба: Нема да верувате кога ќе видите што украде овој крадец (ВИДЕО)

admin
Во еден арапски град, во вечерните часови во двор на недовршена куќа влезе крадец. Тој не знаеше дека во куќата се поставени камери. Како што...
ЗАБАВА

Камерите фатија доста необичен крадец: Нема да верувате што гледате (ВИДЕО)

admin
Во еден арапски град, во вечерните часови во двор на недовршена куќа влезе крадец. Тој не знаеше дека во куќата се поставени камери. Како што...